Kontakta Oss – Jobbklar

Kontakta oss

MateosFalk_jobbklar

Mateos Falk

Drift & personalansvarig

0725-34 04 55

mateos.falk@jobbklar.se

EdinSalic_jobbklar

Edin Salic

Ekonomi & marknadsansvarig

0725-32 44 55

edin.salic@jobbklar.se

Kontorsansvariga

Sussi Brandell_jobbklar

Sussi Brandell

Malmö

0725-32 69 98

sussi.brandell@jobbklar.se

MatzTörnqvist_jobbklar

Matz Törnqvist

Helsingborg och Landskrona

0725-32 37 57

matz.tornqvist@jobbklar.se

DzenanaSahovic_jobbklar

Dzenana Sahovic

Stockholm, Uppsala och Göteborg

0739-47 31 68

dzenana.sahovic@jobbklar.se

Edin Salic
Ekonomi & Marknadsansvarig

0725-32 44 55 edin.salic@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Mateos Falk
Drift & Personalansvarig

0725-34 04 55 mateos.falk@jobbklar.se

Kontakta mig via email
Sussi Brandell
Kontorsansvarig
Malmö

0725-32 69 98 sussi.brandell@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Matz Törnqvist
Kontorsansvarig Helsingborg

0725-32 37 57 matz.tornqvist@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Dzenana Sahovic
Kontorsansvarig Stockholm & Uppsala

0739-47 31 68 dzenana.sahovic@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Maja Simjanoski
Rekryteringskonsult Helsingborg

0725-32 11 37 maja.simjanoski@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Rahma Mallek
Rekryteringskonsult Helsingborg

0725-32 06 90 rahma.mallek@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Sara Omairat
Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 16 81 sara.omairat@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Anders Lihné
Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 20 90 anders.lihne@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Magnus Rickle
Rekryteringskonsult Landskrona

0725-32 77 42 magnus.rickle@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Mariam Salem
Rekryteringskonsult Helsingborg

0725-32 46 51 mariam.salem@jobbklar.se

Amar Amin
Rekryteringskonsult Helsingborg

0725-32 20 91 amar.amin@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Bilar Kassem
Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 14 45 bilar.kassem@jobbklar.se

Kontakta mig via email
Una Brkic
Rekryteringskonsult / SYV Malmö

0725-32 00 66 una.brkic@jobbklar.se

Kontakta mig via email
Staffan Boström
Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 71 72 staffan.bostrom@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Mai Nhung Tran
Rekryteringskonsult / SYV Landskrona & Helsingborg

0725-32 02 30 mai.tran@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Rolf Munke
Rekryteringskonsult Malmö

0725-34 04 94 rolf.munke@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Simona Vasile
Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 07 57 simona.vasile@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Yomn Kaddoura
IT Resurs & Språkstöd Malmö

040-15 16 85 malmo@jobbklar.se

Kontakta mig via mail
Emina Salic
Marknadsföring & Rekryteringskonsult Malmö

0725-32 69 97 emina.salic@jobbklar.se

Kontakta mig via mail

Våra kontor

      Helsingborg

      Södergatan 41
      252 25 Helsingborg
      Öppettider: Mån-Fre 08:00-17:00
      Telefon: 042-15 19 40
      Email: info@jobbklar.se

      Landskrona

      Storgatan 38-40
      261 31 Landskrona
      Öppettider: Mån-Tor 08:00-17:00
      Telefon: 0418-588 60
      Email: info@jobbklar.se

      Malmö City

      Ledebursgatan 5
      211 55 Malmö
      Öppettider: Mån-Fre 09:00-16:00
      Telefon: 040-15 16 85
      Email: malmo@jobbklar.se

      Malmö Fosie

      Fosievägen 6
      214 31 Malmö
      Öppettider: Mån-Fre 09:00-16:00
      Telefon: 040-15 16 85
      Email: malmo@jobbklar.se

      Malmö Rosengård

      Dicksons väg 4
      213 68 Malmö
      Öppettider: Mån-Fre 09:00-16:00
      Telefon: 040-15 16 85
      Email: malmo@jobbklar.se

      Göteborg

      Herkulesgatan 1
      417 01 Göteborg
      Öppettider: Mån-Ons 13:00-17:00, Torsdag: 08.00-12.00
      Telefon: 073-9473168
      Email: goteborg@jobbklar.se

      Skärholmen

      Måsholmstorget 3
      127 48 Skärholmen
      Öppettider: Mån-Fre 09:00-16:00
      Telefon: 08-30 99 00
      Email: skarholmen@jobbklar.se

      Handen (Haninge)

      Handenterminalen 4
      136 40 Haninge
      Öppettider: Tis-Tor 09:00-16:00, Fre 10:00-15:00
      Telefon: 08-30 99 00
      Email: handen@jobbklar.se

      Kista

      Kistagången 20b
      164 40 Kista
      Öppettider: Tis & Tor 08:30-17:00, Ons & Fre 08:30-14.30
      Telefon: 08-30 99 00
      Email: kista@jobbklar.se

      Uppsala

      Kungsgatan 57B
      753 21 Uppsala
      Öppettider: Mån-Fre 09:00-16:00
      Telefon: 08-30 99 00
      Email: uppsala@jobbklar.se

      Solna

      Centralvägen 16
      171 45 Solna
      Öppettider: Mån-Ons 13:00-17:00, Torsdag: 08.00-12.00
      Telefon: 08-30 99 00
      Email: solna@jobbklar.se